Jul 26, 2006 - Columns    No Comments

www.gestolenfiets.com

Het was gister  eigenlijk te warm om te fietsen – de vierdaagse in Drenthe is ook al afgelast – maar toch deed ik het. Tien kiometer heen en tien terug, ik moest tenslotte naar de kermis. Op zich niet echt een probleem, ware het niet dat mijn fiets is samengesteld uit drie fietsen die ook al waren samengesteld uit andere fietsen. Van te voren moest er dus een spatbord worden vastgezet en een band worden geplakt. That’s the story of my life.

Het is dus tijd voor een nieuwe fiets. Wel tweedehands, want
hij is om te stappen en mag niet teveel kosten. Keuze te over op
internet aan afgedankt spul, maar wat is het allemaal duur! Het is wel
overduidelijk dat wij Nederlanders gewoon veel geld willen verdienen aan marktplaats en e-bay, en de argumenten “om een ander een plezier te doen” en “milieubewustheid” gewoon gladde verkooppraatjes zijn van de thuishandelaren.

Dat zo eens in de groep gooiend op de kermis ontmoette ik
alleen maar instemmend geknik. Daarna kreeg ik ook links en rechts te
horen dat ze nog wel iemand kenden die goedkoop spul in de aanbieding
had en dat ik daar maar eens naar toe moest gaan. Het word louche kwam in me op, maar ook het briljante idee voor een site om gestolen spul te verkopen. Snel dus even www.gestolenfiets.com
claimen en wat leveranciers gaan opzoeken aan de zelfkant. Kan ik ook
mooi rijk worden van internet. En wie weet hou ik er nog wel een leuke
fiets aan over ook.

Popularity: 2% [?]

Got anything to say? Go ahead and leave a comment!